KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15185079

nr 1518 5079

Otto Lindström

(1883-1932), Sverige

Oljemålning, Marin. Signerad. Olja på pannå, 43x56 cm, yttermått inklusive ram: 52x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 januari 2023
kl 19:24:54

Otto Lindström

Läs mer om Otto Lindström